Pozycjonowanie to tak naprawdę zabawa w milion drobnych poukładanych w logiczną całość szczegółów. Każdy z nich ma bardzo ważne znaczenie dla wyszukiwarek a tym samym dla nas i naszego pozycjonowania. Tak jest w link popularity z anchor text, który powinien zawierać słowa kluczowe, ważne dla Twojej strony i znajdować się w odpowiednio napisanym kodzie HTML wraz z adresem www prowadzącym do Twojej strony. Jednak to nie wszystko.

wazne

Anchor tekst musi być odpowiednio zróżnicowany, a więc jeśli pozycjonujesz swoją stronę dla słowa kluczowego „auta”, to powinieneś kierować na tę stronę zróżnicowane linki ze stron z użytymi frazami: auta, auta sportowe, auta luksusowe, czy naprawa auta i tym podobne. Ważne jest tutaj by wyszukiwarka nie uznała, że anchor tworzony jest sztucznie pod pozycjonowanie, a całkiem naturalnie, jako tekst z bogatą zawartością treści. Gdyby jednak uznała nasze linki za sztuczne, może to grozić utratą ich wartości a tym samym spadkiem naszej strony z wysokich pozycji indeksowania do nawet bardzo niskich. Warto więc mieć na przykład tylko 6 linków ale bardziej naturalnych, niż bardzo dużą ilość – sztucznie tworzonych.

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

Najnowsze komentarze

  Warte uwagi

  O blogu

  Masz własną stronę internetową, ale nie masz zbyt wielu odwiedzających? Czas to zmienić. Jesteś w dobrym miejscu, pomogę Ci pozycjonować Twoją stronę www w szybki i optymalny sposób.

  Ten blog jest kopalnią wiedzy o pozycjonowaniu i wszystkim co z tym związane. Dlatego zachęcam Cię co codziennie odwiedzania i czytania nowych artykułów.

  Jeśli masz pytania - pisz w komentarzach lub mailuj do mnie. Jestem tu by Ci pomóc.

  Polecam