Przykładem narzędzia do automatycznego katalogowania jest dodawarka adder. Obecna jej wersja ma numer 7. Wykupienie licencji pozwala na praktycznie nieograniczone promowanie stron. Cena wynosi około 400 złoty.

Program do automatycznego katalogowania stron wwwJeśli masz do wypozycjonowanie tylko jedną, własną stronę, dużo lepiej jest te pieniądze przeznaczyć na katalogowanie ręczne. Jeśli jednak katalogowaniem i pozycjonowaniem stron zajmujesz się zawodowo, zakup Addera stanie się dla Ciebie czymś koniecznym. Daje on komfort. Ustawiasz wszystkie parametry początkowe i wszystko dzieje się samo. Takie automatyczne katalogowanie nie jest tak skuteczne, jak w przypadku katalogowania ręcznego, jeśli jednak je dobrze skonfigurujemy z pewnością przyniesie efekty.

Innym przykładem automatu do katalogowania jest Dodawarka.info. Tu wykupujesz ilość wpisów a po wykonaniu katalogowania, dostajesz raport z linkami do wpisów. Trzeba jednak pamiętać, że wśród tych linków, tylko około pięć procent, to rzeczywiście poprawnie dodane wpisy. Cena jednak nie jest wygórowana. Z pewnością, gdy mamy tylko jedną stronę internetową i nie chcesz komuś płacić za ręczne katalogowanie, takie rozwiązanie jest tańsze od Addera.

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

Dodaj komentarz

Najnowsze komentarze

  Warte uwagi

  O blogu

  Masz własną stronę internetową, ale nie masz zbyt wielu odwiedzających? Czas to zmienić. Jesteś w dobrym miejscu, pomogę Ci pozycjonować Twoją stronę www w szybki i optymalny sposób.

  Ten blog jest kopalnią wiedzy o pozycjonowaniu i wszystkim co z tym związane. Dlatego zachęcam Cię co codziennie odwiedzania i czytania nowych artykułów.

  Jeśli masz pytania - pisz w komentarzach lub mailuj do mnie. Jestem tu by Ci pomóc.

  Polecam