Żeby wyszukiwarka odnajdywała i umieszczała w swoich górnych wynikach Twoją stronę www, musi być ona już w jakimś stopniu popularna. Jest to bowiem jeden z elementów wiodących, branych przez wyszukiwarkę pod uwagę.

Pozycjonowanie stron internetowych wpływa na popularność

Pozycjonując stronę musimy mieć pewność, że jej tekst powitalny oraz tytuł są widoczne dla wyszukiwarek i osób je przeszukujących. Dzięki współczynnik odwiedzin naszego serwisu i jego poszczególnych podstron, zarówno my jak i

wyszukiwarka będziemy w stanie sprawdzić i ocenić, jak długo internauta spędza na nim czas. Oczywiście nie wystarczy, że internauta tylko kliknie w adres url, wejdzie i zaraz opuści naszą stronę. On musi tam jeszcze jakąś dłuższą chwilę pozostać, żeby wyszukiwarka czas spędzony na naszej stronie odczytała również jako interesujący. Czas odwiedzin wpływa na pozycjonowanie i indeksowanie strony www. Im częściej dany serwis internetowy będzie odwiedzany przez internautów, a także im więcej czasu oni poświęcą na czytanie publikowanych na nim artykułów, tym większy będzie współczynnik jego popularności. Wtedy wyszukiwarka umieści go jeszcze wyżej w swoich wynikach. Dlatego dla pozycjonowania tak ważne jest treść zawarta w serwisie.

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

Najnowsze komentarze

  Warte uwagi

  O blogu

  Masz własną stronę internetową, ale nie masz zbyt wielu odwiedzających? Czas to zmienić. Jesteś w dobrym miejscu, pomogę Ci pozycjonować Twoją stronę www w szybki i optymalny sposób.

  Ten blog jest kopalnią wiedzy o pozycjonowaniu i wszystkim co z tym związane. Dlatego zachęcam Cię co codziennie odwiedzania i czytania nowych artykułów.

  Jeśli masz pytania - pisz w komentarzach lub mailuj do mnie. Jestem tu by Ci pomóc.

  Polecam