Jest wiele sposobów na reklamę. Wszyscy, którzy działają na wolnym rynku, mają świadomość, że ich przetrwanie zależy od skuteczności marketingu.

e-marketing

Najczęściej stosowane metody reklamowe to rozdawanie ulotek, lub ogromne plakaty na bilbordach. Są jeszcze reklamy jak reklama prasowa, radiowa albo telewizyjna.

Jednak najskuteczniejszą formą jest e-marketing, czyli innymi słowy reklama związana z internetem. Codziennie w internecie serfują miliony ludzi, którzy dla wielu firm są grupą docelowych czy potencjalnych klientów. Dlatego też powstały firmy, które specjalizują się w świadczeniu usług jak pozycjonowanie.

Zdaniem ekspertów jest to najlepsza forma reklamy w naszych czasach. Wielu z nas korzysta z Google i nie zastanawiamy się, dlaczego dana strona zajmuje pierwsze miejsce w wyniku wyszukiwania. Otóż tym właśnie zajmuje się pozycjonowanie. Skutecznym wypromowaniem danej strony internetowej przez zajęcie jak najwyższej pozycji w Google w procesie wyszukiwania określonych słów kluczowych. Koszt takiej usługi zaczyna się od około 100 złotych miesięcznie dla 1 łatwej frazy. Wraz z ilością pozycjonowanych fraz i ich trudnością, związaną z konkurencją, koszt pozycjonowania jest wyższy.

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

Najnowsze komentarze

  Warte uwagi

  O blogu

  Masz własną stronę internetową, ale nie masz zbyt wielu odwiedzających? Czas to zmienić. Jesteś w dobrym miejscu, pomogę Ci pozycjonować Twoją stronę www w szybki i optymalny sposób.

  Ten blog jest kopalnią wiedzy o pozycjonowaniu i wszystkim co z tym związane. Dlatego zachęcam Cię co codziennie odwiedzania i czytania nowych artykułów.

  Jeśli masz pytania - pisz w komentarzach lub mailuj do mnie. Jestem tu by Ci pomóc.

  Polecam