Żeby wyszukiwarka wyświetlała w tak zwanych górnych indeksach Twoją stronę, musi być ona dla wyszukiwarki, a raczej jej algorytmów oceny – popularna i atrakcyjna. Co to oznacza? Oznacza to, że wyszukiwarka w specjalny sposób, zmierzy popularność Twojej strony, na podstawie danej liczby odwiedzin i wizyt w ciągu jakiegoś określonego czasu, a także względem czasu spędzonego przez internautę na tej stronie.

E-marketing w biznesie

W takim przypadku pozycjonowanie strony polega na umieszczeniu dobrego tekstu powitalnego w tytule strony oraz w jej opisie, aby zdecydowanie przyciągał internautę do kliknięcia w adres Twojej strony www i ją odwiedził. Czas jaki internauta przeznaczy na czytanie treści serwisu zależy już bezpośrednio od niego, ale też wciąż pośrednio od nas. Bowiem im bardziej atrakcyjne treści umieścimy, tym jest większa szansa, że na tej stronie pozostanie dłużej. Dlatego tak ważne jest aby obok słów kluczowych, pozycjonować także stronę główną serwisu i zachęcać użytkowników do jej odwiedzania.

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

Najnowsze komentarze

  Warte uwagi

  O blogu

  Masz własną stronę internetową, ale nie masz zbyt wielu odwiedzających? Czas to zmienić. Jesteś w dobrym miejscu, pomogę Ci pozycjonować Twoją stronę www w szybki i optymalny sposób.

  Ten blog jest kopalnią wiedzy o pozycjonowaniu i wszystkim co z tym związane. Dlatego zachęcam Cię co codziennie odwiedzania i czytania nowych artykułów.

  Jeśli masz pytania - pisz w komentarzach lub mailuj do mnie. Jestem tu by Ci pomóc.

  Polecam