Każdy z nas choć raz będąc w internecie, korzystał z funkcji wyszukiwarek. Nie zawsze dysponujemy pełnymi adresami stron www, a także nie zawsze wiemy gdzie czegoś szukać. Wpisując w wyszukiwarkę Google.pl np. Tesco Katowice, możemy mieć pewność, że w wynikach pojawią się strony z zawartością tych słów kluczowych. Możemy też szukać interesujących nas porad czy informacji, na przykład szukamy dobrego dentysty w okolicy albo taniej księgarni wysyłkowej.

Znane wyszukiwarki internetowe

Od tego jak wypozycjonujemy naszą przykładową księgarnię internetową, zależy czy szukający ją znajdzie. Zasada mówi, że szukający szuka wyników maksymalnie na trzech pierwszych stronach odsłon, jeśli tam nas nie ma, to już raczej do nas nie dotrze. W wyszukiwarce możemy się znaleźć wyżej, przede wszystkim dzięki popularności naszej strony poprzez link popularity (odnośniki z innych stron), a także dzięki odpowiednio dostosowanej budowie i samej zawartości strony. Wyszukiwarki bowiem nie tylko odnajdują strony po słowach kluczowych. Tych składowych elementów jest znacznie więcej, dlatego pozycjonowanie powinniśmy zlecać ekspertom.

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

Najnowsze komentarze

  Warte uwagi

  O blogu

  Masz własną stronę internetową, ale nie masz zbyt wielu odwiedzających? Czas to zmienić. Jesteś w dobrym miejscu, pomogę Ci pozycjonować Twoją stronę www w szybki i optymalny sposób.

  Ten blog jest kopalnią wiedzy o pozycjonowaniu i wszystkim co z tym związane. Dlatego zachęcam Cię co codziennie odwiedzania i czytania nowych artykułów.

  Jeśli masz pytania - pisz w komentarzach lub mailuj do mnie. Jestem tu by Ci pomóc.

  Polecam