Jeśli chcemy uparcie i od początku pozycjonowanie strony www wykonać samemu, musimy posiadać ważne i aktualne informacje o pozycjonowaniu. Bez dobrej umiejętnego linkowania (czyli zdobywania linków) do naszej strony, nie osiągniemy sukcesu w pozycjonowaniu.

Link popularity jest mierzony przez wyszukiwarki i na jego podstawie obliczana jest wartość naszej strony i na ile wysoko będzie ona pozycjonowana w wyszukiwarkach.

Co musimy wiedzieć? Przed wszystkim, że nasz link ma być linkiem tekstowym, w którym umiejscawiamy w odpowiednim miejscu adres naszej strony, zawierający anchor tekst. Anchor tekst powinien zawierać ważne dla Twojego serwisu słowo/słowa kluczowe.

Przykładowy schemat zaplecza pozycjonerskiego

Jeśli sprzedajesz oprogramowania komputerowe w Katowicach, to link powinien zawierać anchor np. oprogramowania Katowice.

Ważne też jest aby linki prowadzące do Twojego serwisu znajdowały się na stronach wartościowych dla poszczególnych wyszukiwarek, a także w miarę możliwości zawierały jak najmniejszą ilość linków dynamicznych. Linki umieszczone na stronie, warto by były otoczone treścią a sama strona linkująca powiązana tematycznie z linkowaną stroną.

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

Najnowsze komentarze

  Warte uwagi

  O blogu

  Masz własną stronę internetową, ale nie masz zbyt wielu odwiedzających? Czas to zmienić. Jesteś w dobrym miejscu, pomogę Ci pozycjonować Twoją stronę www w szybki i optymalny sposób.

  Ten blog jest kopalnią wiedzy o pozycjonowaniu i wszystkim co z tym związane. Dlatego zachęcam Cię co codziennie odwiedzania i czytania nowych artykułów.

  Jeśli masz pytania - pisz w komentarzach lub mailuj do mnie. Jestem tu by Ci pomóc.

  Polecam