Zaplecze SEO to zbiór stron internetowych, które promują Twoją witrynę. Jeśli chcielibyśmy je wizualizować, byłoby to coś na kształt fundamentu, na którym stoi pozycjonowana strona. Przykład stron www w zapleczu SEOCo powinno się więc znajdować na dole w fundamencie takiego zaplecza? Powinna to być sieć precli (krótkich artykułów), które nie muszą od razu przekierowywać na promowaną stronę, ale mogą kierować na inny precel, który z koli dopiero kieruje na właściwą promowaną stronę. Takie precle, oprócz przenoszenia do właściwej strony, powinny linkować do artykułów sponsorowanych (dłuższych artykułów na portalach tematycznych, wzmiankujących o serwisie).

Ważne dla stałości zaplecza strony są także katalogi stron internetowych, które także nie zawsze linkują do opisywanej strony, ale wpierw do artykułów sponsorowanych, a w tych najbardziej wartościowych, znajduje się link do promowanej strony. Zaplecze SEO by pozycjonowało na trwałe musi być zbudowane jako sieć wzajemnie bardzo powiązanych stron, być jakby wielowymiarowe.

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

Dodaj komentarz

Najnowsze komentarze

  Warte uwagi

  O blogu

  Masz własną stronę internetową, ale nie masz zbyt wielu odwiedzających? Czas to zmienić. Jesteś w dobrym miejscu, pomogę Ci pozycjonować Twoją stronę www w szybki i optymalny sposób.

  Ten blog jest kopalnią wiedzy o pozycjonowaniu i wszystkim co z tym związane. Dlatego zachęcam Cię co codziennie odwiedzania i czytania nowych artykułów.

  Jeśli masz pytania - pisz w komentarzach lub mailuj do mnie. Jestem tu by Ci pomóc.

  Polecam