Jeśli chodzi o wpisy do katalogów, to wpis wpisowi nierówny. Bardzo dużo zależy od skryptu na jakim został założony katalog.

Dobre opisy strony www napisze seocopywriterQlWeb został niedawno naznaczony przez Google w specjalnym artykule i jego wartość znacznie dla tej wyszukiwarki spadła. Ale już na przykład skrypt SEOKatalog ma się świetnie.

Wartościowy wpis to wpis sensowny, poprawny językowo i unikalny dla danego katalogu. Do większości katalogów w sieci nikt nie zagląda, co się jednak stanie, gdy jakiś człowiek przeczyta bezsensowny opis naszej strony? Oczywiście już na starcie tracimy wiarygodność. Nasz wpis musi także trafić do adekwatnej dla naszej strony kategorii katalogu.

Wszystkie takie cechy w stu procentach zagwarantuje wpis dokonany ręcznie. Z punktu widzenia pozycjonowania najbardziej wartościowe są wpisy, które pozwalają w opisie strony umieszczać tzw. anchor text. Czyli specjalny rodzaj podlinkowanej frazy – chodzi o frazę, na którą pozycjonujemy daną witrynę. Także na wartościowość wpisu wpływa to, czy zawierają one linki bezpośrednie do witryny.

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

Dodaj komentarz

Najnowsze komentarze

  Warte uwagi

  O blogu

  Masz własną stronę internetową, ale nie masz zbyt wielu odwiedzających? Czas to zmienić. Jesteś w dobrym miejscu, pomogę Ci pozycjonować Twoją stronę www w szybki i optymalny sposób.

  Ten blog jest kopalnią wiedzy o pozycjonowaniu i wszystkim co z tym związane. Dlatego zachęcam Cię co codziennie odwiedzania i czytania nowych artykułów.

  Jeśli masz pytania - pisz w komentarzach lub mailuj do mnie. Jestem tu by Ci pomóc.

  Polecam