Na tym, że istnieje coś takiego jak katalog stron internetowych, korzystają wszyscy internauci. Niektórzy właściciele katalogów, uczynili z tego nieźle dochodowy interes, bo każą sobie uiszczać opłatę za dodanie strony, czasem całkiem sporą. Jedna z dodawarek automatycznych do katalogowania stron internetowychNajczęściej każą sobie płacić za wpisy z linkami typu anchor text. Jest to szczególny rodzaj odnośników ukrytych w tekście frazy, na którą chce się wypozycjonować stronę. Na katalogowaniu korzystają także właściciele katalogowanych stron dzięki temu, że widoczność tych stron wzrasta. Zwykli użytkownicy internetu, także czerpią profity – mają wszystko w jednym miejscu i nie muszą już googlować.

Stronę umieszcza się w katalogu dwojaka. Pierwszy sposób to automatyczny, często za pomocą specjalnych skryptów do dodawania stron typu Adder. Tutaj wkleja się za każdym razem powtarzalne opisy stron lub niewiele się różniące. Często też wpisy lądują w nieodpowiednich kategoriach. Skuteczność takiego katalogowania jest więc mniejsza, niż w przypadku katalogowania ręcznego. Tu możemy za każdym razem dać unikalny opis, manipulować słowami kluczowym. Korzyści z takiego katalogowania będą większe.

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

Dodaj komentarz

Najnowsze komentarze

  Warte uwagi

  O blogu

  Masz własną stronę internetową, ale nie masz zbyt wielu odwiedzających? Czas to zmienić. Jesteś w dobrym miejscu, pomogę Ci pozycjonować Twoją stronę www w szybki i optymalny sposób.

  Ten blog jest kopalnią wiedzy o pozycjonowaniu i wszystkim co z tym związane. Dlatego zachęcam Cię co codziennie odwiedzania i czytania nowych artykułów.

  Jeśli masz pytania - pisz w komentarzach lub mailuj do mnie. Jestem tu by Ci pomóc.

  Polecam