Wiesz już, że Twoja strona aby była dobrze wypozycjonowana w wyszukiwarkach, musi być dla nich popularna i atrakcyjna. Jednak nawet to nie zapewnia jej sukcesu, bowiem ważne są też linki zwane „linkami popularity”.

Jak linkować

Obecnie wiele wyszukiwarek właśnie na linkach opiera swoje obliczenia i na tej podstawie decydują o miejscu Twojej strony w indeksach. Współczynnik link popularity mierzy się i  jednocześnie określa przy pomocy liczby połączeń, a więc liczby linków prowadzących do strony www z innych zewnętrznych stron bądź wewnętrznych podstron. Brana pod uwagę jest też wartości owych połączeń. Dlatego najczęściej aby zwiększyć link popularity na naszych stronach, wymienia się łącza a więc linki między stronami www.

Nie jest takie proste i nie należy zbyt często umieszczać linków dynamicznych na stronach tworzonych w tym celu, gdyż są one albo wykluczane, albo mają dla wyszukiwarek zbyt słabą wartość. Jednak internet jest na tyle bogaty w strony www, że z pewnością znajdziemy wiele dobry i mocnych stron internetowych, z których linki popularity będą bardzo wartościowe.

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

Najnowsze komentarze

  Warte uwagi

  O blogu

  Masz własną stronę internetową, ale nie masz zbyt wielu odwiedzających? Czas to zmienić. Jesteś w dobrym miejscu, pomogę Ci pozycjonować Twoją stronę www w szybki i optymalny sposób.

  Ten blog jest kopalnią wiedzy o pozycjonowaniu i wszystkim co z tym związane. Dlatego zachęcam Cię co codziennie odwiedzania i czytania nowych artykułów.

  Jeśli masz pytania - pisz w komentarzach lub mailuj do mnie. Jestem tu by Ci pomóc.

  Polecam