O ile nasza strona nie zajmuje wysokich pozycji w indeksach wyszukiwarek, o tyle ilość jej odwiedzin pewnie jest znikoma i nie przynosi oczekiwanych rezultatów.

Im więcej dobrych linków tym lepiej

Pozycjonowanie to przede wszystkim moc słów kluczowych i popularności naszej strony dla wyszukiwarek, ale także linki popularity, czyli wymiana linkami pomiędzy zewnętrznymi serwisami. Wpływa to na atrakcyjność naszego serwisu, a dla wyszukiwarek oznacza, że nasza strona jest często wartościowym, polecanym serwisem. Dlatego indeksuje go wyżej w swych wynikach, szczególnie jeśli nasza strona ma na zadowalającym poziomie popularność, budowę i odpowiednią ilość potrzebnych słów kluczowych.

Pozycjonowanie jak widać jest złożonym procesem, w którym każdy, nawet najdrobniejszy element po drodze ma swój sens. Jeśli zabraknie jednego czynnika, to cała nasza pozostała praca w pozycjonowaniu idzie na marne, bo wyszukiwarka być może umieści nas w indeksach, ale nie na tyle wysoko jak byśmy tego oczekiwali. Linki zewnętrzne odpowiednio umieszczone, opisane i uwzględnione przez wyszukiwarkę, dają nam pewną gwarancję, że wyszukiwarka umieści stronę wysoko w swoich wynikach.

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

Najnowsze komentarze

  Warte uwagi

  O blogu

  Masz własną stronę internetową, ale nie masz zbyt wielu odwiedzających? Czas to zmienić. Jesteś w dobrym miejscu, pomogę Ci pozycjonować Twoją stronę www w szybki i optymalny sposób.

  Ten blog jest kopalnią wiedzy o pozycjonowaniu i wszystkim co z tym związane. Dlatego zachęcam Cię co codziennie odwiedzania i czytania nowych artykułów.

  Jeśli masz pytania - pisz w komentarzach lub mailuj do mnie. Jestem tu by Ci pomóc.

  Polecam