Znany polski fachowiec od pozycjonowania zamieścił niedawno na swoim blogu ciekawy artykuł. Według Pana Adama Krywko, by zaplecze seo było skuteczne, to do strony, która ma być wypromowana powinny prowadzić zakupione linki tematyczne (takie jak Google AdWords), artykuły w tematycznych serwisach, a także wartościowe strony tematyczne. Artykuły powinny być powiązane ze sobą silnie odnośnikami. Na strony tematyczne powinny także linkować specjalnie przygotowane precle, które muszą być związane z tematyką serwisu, mocno związane ze sobą odnośnikami. Tylko niektóre z tych precli mają bezpośrednio prowadzić na promowany serwis.

Przykładowy schemat zaplecza pozycjonerskiegoGoogle AdWords jak i odpowiednie artykuły tematyczne wymagają odpowiednio dużego nakładu finansowego, a także włożonej w to wszystko pracy. Dobrze zbudowane zaplecze da wymierne efekty w pozycjonowaniu na długi czas. Zaplecze SEO stanowi bowiem jakby fundament dla pozycjonowanej strony. W końcowym rozrachunku najważniejsza jest jednak liczba odwiedzin serwisu, jest to miara tego, czy zasługuje ona na wypozycjonowaną pozycję.

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

Dodaj komentarz

Najnowsze komentarze

  Warte uwagi

  O blogu

  Masz własną stronę internetową, ale nie masz zbyt wielu odwiedzających? Czas to zmienić. Jesteś w dobrym miejscu, pomogę Ci pozycjonować Twoją stronę www w szybki i optymalny sposób.

  Ten blog jest kopalnią wiedzy o pozycjonowaniu i wszystkim co z tym związane. Dlatego zachęcam Cię co codziennie odwiedzania i czytania nowych artykułów.

  Jeśli masz pytania - pisz w komentarzach lub mailuj do mnie. Jestem tu by Ci pomóc.

  Polecam