Nasza strona internetowa musi być popularna, inaczej wyszukiwarki nie będą jej brały pod uwagę, nawet jeśli użyjemy w jej treści wielu, bardzo często wyszukiwanych fraz i słów kluczowych.

Jak wyszukiwarki rankują strony www?

Ma to na celu wyeliminowanie stron, które nie zawierają ciekawych bądź atrakcyjnych dla szukających treści. Dlatego ważne jest aby wyszukiwarka naszą popularność odczytywała dobrze i by ten współczynnik utrzymywał się na wysokim poziomie.

Ważne jest, żeby naszą stronę odwiedzało jak najwięcej osób, które nie tylko klikną w interesujący ich link, ale również spędzą tam jak najdłuższy czas. W ten sposób wyszukiwarka oceni nasz serwis jako atrakcyjny i będzie go brać pod uwagę przy frazach i słowach kluczowych. Wyszukiwarka w tym celu bierze pod uwagę jakiś określony czas, może to być miesiąc, albo dwa ostatnie tygodnie, zależy jakie parametry ma ustawione. Dlatego mimo słów kluczowych w treści strony, gdy nasz serwis wciąż nie jest wysoko w wynikach, oznacza to, że mamy wciąż zbyt słaby współczynnik odwiedzin i wizyt, a tym samym współczynnik popularności naszego serwisu.

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

Najnowsze komentarze

  Warte uwagi

  O blogu

  Masz własną stronę internetową, ale nie masz zbyt wielu odwiedzających? Czas to zmienić. Jesteś w dobrym miejscu, pomogę Ci pozycjonować Twoją stronę www w szybki i optymalny sposób.

  Ten blog jest kopalnią wiedzy o pozycjonowaniu i wszystkim co z tym związane. Dlatego zachęcam Cię co codziennie odwiedzania i czytania nowych artykułów.

  Jeśli masz pytania - pisz w komentarzach lub mailuj do mnie. Jestem tu by Ci pomóc.

  Polecam