Pozycjonowanie strony www jest bardzo ważną czynnością. Jeśli nasza strona ma bogatą treść, a także jeśli prowadzą do niej liczne linki z innych zewnętrznych stron – możemy ją wzmocnić słowami kluczowymi (zoptymalizować), żeby była szerzej i częściej pokazywana w internecie.

Ruch z wielu podstron serwisu

Możemy uzyskać dwa całkiem różne efekty. Pierwszy to taki, że będziemy promować tylko stronę główna naszej strony. Drugi – skupimy się na promocji także kilku podstron na tą samą frazę kluczową. Wtedy użytkownik szukający informacji np. o sklepie zoologicznym, zobaczy kilka razy adres naszej strony, pierwszy raz – z artykułem o rzadkich rybkach, drugi raz – z możliwością zakupów on line, a trzeci raz – z poradami jak hodować żółwie w akwarium.

Jest o tyle dobre dla serwisu, że zwiększa jego atrakcyjność, pokazując wiele ciekawych informacji na nim zawartych. Sprawia to, że jeśli nawet użytkownik szukał czegoś innego, to dany wypozycjonowany artykuł również go zainteresuje.

Tajniki pozycjonowania powinniśmy nieustannie zgłębiać aby korzystać z wszystkich możliwych opcji.

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

Najnowsze komentarze

  Warte uwagi

  O blogu

  Masz własną stronę internetową, ale nie masz zbyt wielu odwiedzających? Czas to zmienić. Jesteś w dobrym miejscu, pomogę Ci pozycjonować Twoją stronę www w szybki i optymalny sposób.

  Ten blog jest kopalnią wiedzy o pozycjonowaniu i wszystkim co z tym związane. Dlatego zachęcam Cię co codziennie odwiedzania i czytania nowych artykułów.

  Jeśli masz pytania - pisz w komentarzach lub mailuj do mnie. Jestem tu by Ci pomóc.

  Polecam