Jeśli Twoja strona www jest bogata w ciekawą treść, ma dobry układ strony i odpowiednią ilość zawartych w treści słów kluczowych, a mimo to wciąż nie znajduje uznania wśród najważniejszych wyszukiwarek – brakuje jej jakiegoś elementu, który wzmocni pozycjonowanie. Takim elementem może być linkowanie.

Zdobywanie linków

Przede wszystkim zacznijmy od dobrych tekstów, gdzie oprócz słów kluczowych, umieścimy linki do strony www. Takie linki tekstowe, zwiększą atrakcyjność serwisu, a wyszukiwarka nie uzna ich za sztuczne tylko naturalne, dzięki otaczającemu je tekstowi.

Ponadto poszukajmy katalogów stron www. Poprzez dodanie strony do nich zwiększamy jej zauważalność w wyszukiwarkach. Tu również pamiętajmy o linkach tekstowych, a więc umieśćmy je przy tytule i adresie strony. Swoje linki urozmaicajmy, nie stosujmy jednych i tych samych słów kluczowych, stosujmy różne frazy powiązane z tematyką strony i odpowiednio je mieszajmy.

Możesz także skorzystać z automatycznego systemu wzajemnej promocji stron. Dzięki losowej wymianie linków zyskasz dodatkowe punkty, a Twoja strona na pewno znajdzie wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

Najnowsze komentarze

  Warte uwagi

  O blogu

  Masz własną stronę internetową, ale nie masz zbyt wielu odwiedzających? Czas to zmienić. Jesteś w dobrym miejscu, pomogę Ci pozycjonować Twoją stronę www w szybki i optymalny sposób.

  Ten blog jest kopalnią wiedzy o pozycjonowaniu i wszystkim co z tym związane. Dlatego zachęcam Cię co codziennie odwiedzania i czytania nowych artykułów.

  Jeśli masz pytania - pisz w komentarzach lub mailuj do mnie. Jestem tu by Ci pomóc.

  Polecam