Obecnie spotykamy różnego rodzaju programy, które pomagają nam w pozycjonowaniu naszych stron internetowych. Ogólnie wiadomo, że nawet jeśli posiadamy taki program to musimy jeszcze posiadać odpowiednią wiedzę i umiejętności. Oczywiście pozycjonowanie okazuje się dzięki nim łatwiejsze, ale należy pamiętać o tym, że jeśli się na tym w ogóle nie znamy i korzystamy z całkowicie automatycznych rozwiązań, możemy sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc.

Program do automatycznego katalogowania stron www

Na rynku dostępne są programy służące do automatycznego katalogowania czy preclowania, czyli dodawania odpowiednich wpisów z odnośnikami do naszych stron. Wiadomo, że ręczne dodawanie wpisów jest bardzo czasochłonne, ponieważ musimy rejestrować się w różnego rodzaju preclach, wypełniać wszelkie dane jak również przygotowywać dla każdego unikalne teksty. Programy do preclowania zapewniają nam automatyczną rejestrację w tego rodzaju miejscach, umożliwiają wstawienie tekstów z synonimami, z których otrzymujemy wiele unikalnych tekstów. Oczywiście nie należy przesadzać z ilością tekstów wynikowych, bo lepiej jest, gdy jest ich mniej lub gdy synonimizacja jest bardziej zagęszczona. Do tego takie programy posiadają odpowiednie bazy, w których zapisane są miejsca, do których mamy możliwość dodawania naszych wpisów.

Programów wspomagających pozycjonowanie powstaje coraz to więcej i najczęściej kosztują mniej więcej 200zł (w zależności od posiadanych funkcji i ilości katalogów czy precli w swoich bazach. Dzięki nim pozycjonowanie staje się bardziej automatycznie i szybsze. Warto się zastanowić nad ich zakupem, jeśli pozycjonujemy większą liczbę stron www.

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

Najnowsze komentarze

  Warte uwagi

  O blogu

  Masz własną stronę internetową, ale nie masz zbyt wielu odwiedzających? Czas to zmienić. Jesteś w dobrym miejscu, pomogę Ci pozycjonować Twoją stronę www w szybki i optymalny sposób.

  Ten blog jest kopalnią wiedzy o pozycjonowaniu i wszystkim co z tym związane. Dlatego zachęcam Cię co codziennie odwiedzania i czytania nowych artykułów.

  Jeśli masz pytania - pisz w komentarzach lub mailuj do mnie. Jestem tu by Ci pomóc.

  Polecam