Jeśli mamy zamiar pozycjonować naszą stronę to powinniśmy pomyśleć o tym jeszcze przed stworzeniem całego projektu. Gdy zdecydujemy o tematyce naszej strony to najlepiej jest jak najwcześniej rozejrzeć się nad odpowiednią domeną. Nazwa samej domeny jest bardzo ważna, powinna być przede wszystkim jak najkrótsza a po za tym dobrze jest skorzystać z typowych końcówek jak .pl. Jeśli chcemy docierać tylko do regionalnych odbiorców, wtedy możemy zastanowić się nad domenami regionalnymi.

Zarejestrowaną domenę trzeba podpiąć pod odpowiedni hosting. Wcześniej należy się dobrze rozejrzeć i zorientować, który hosting jest w miarę tani i oferuje stabilność naszej stronie. Następnie możemy zabrać się za stworzenie naszej witryny pamiętając o przygotowaniu odpowiedniej, merytorycznej treści, która oczywiście powinna być dodawana przez nas systematycznie.

Na co zwrócić uwagę przed rozpoczęciem pozycjonowania strony

Jeśli chcemy pozycjonować naszą stronę, nie należy zapominać o jej optymalizacji. Warto jest zastanowić się odpowiednio nad jej tytułem, w którym powinny pojawić się słowa kluczowe, interesujące dla czytelników i wyszukiwarki. Ponadto stworzeniem odpowiedniego menu, które będzie przyjazne nie tylko dla samych użytkowników, ale również dla robotów np. Google. Do tego warto jest spędzić kilka chwil na rozstrzygnięciu tego, na jakie frazy mamy zamiar pozycjonować naszą witrynę i zbadać ich konkurencyjność (wykorzystując propozycje słów kluczowych Google AdWords). Jeśli już to wszystko wykonamy, pozostaje nam rozpoczęcie pozycjonowania, które jak wiadomo jest procesem długofalowym.

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

Najnowsze komentarze

  Warte uwagi

  O blogu

  Masz własną stronę internetową, ale nie masz zbyt wielu odwiedzających? Czas to zmienić. Jesteś w dobrym miejscu, pomogę Ci pozycjonować Twoją stronę www w szybki i optymalny sposób.

  Ten blog jest kopalnią wiedzy o pozycjonowaniu i wszystkim co z tym związane. Dlatego zachęcam Cię co codziennie odwiedzania i czytania nowych artykułów.

  Jeśli masz pytania - pisz w komentarzach lub mailuj do mnie. Jestem tu by Ci pomóc.

  Polecam