Wymiana linków zewnętrznych zarówno dynamicznych jak i statycznych, a do tego dobry anchor tekst – są bardzo ważnymi elementami w pozycjonowaniu stron www.

Zdobywanie linków jest bardzo pracochłonne, a czasem możemy nie mieć pomysłów gdzie umieścić linki zewnętrzne. Wtedy z pomocą mogą przyjść specjalnie w tym celu tworzone katalogi z linkami bezpośrednimi. Katalogi stron są dobrym miejscem, jeśli chcemy się dobrze wypozycjonować, zwiększają bowiem pozycję witryny w wynikach wyszukiwarek.

Do katalogów możesz dodawać strony ręcznie, jednak szybszym sposobem będzie rozwiązanie pół-/automatyczne, przy którym należy pamiętać o poprawnym wpisaniu anchor text, czyli tekstu z użyciem słów kluczowych przy adresie naszej strony.

Przykład najlepszego katalogu stron www

Dzięki dobrym katalogom zapewnimy sobie wysokie pozycje w Google i ruch na stronie. Do niech jednak nie dodamy strony w sposób automatyczny, a czasami nawet półautomatyczny. Dobre katalogi są stworzone na autorskich skryptach, uniemożliwiających takie działanie. Ich administratorzy chronią je przed spamem, dlatego bardzo o nie dbają i uniemożliwiają dodawanie wpisów przez automatyczne programy katalogujące. Nimi możemy dodać wpisy do zaniedbanych i słabej wartości katalogów, z których linki nie są na dłuższą metę tolerowane przez wyszukiwarki.

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

Najnowsze komentarze

  Warte uwagi

  O blogu

  Masz własną stronę internetową, ale nie masz zbyt wielu odwiedzających? Czas to zmienić. Jesteś w dobrym miejscu, pomogę Ci pozycjonować Twoją stronę www w szybki i optymalny sposób.

  Ten blog jest kopalnią wiedzy o pozycjonowaniu i wszystkim co z tym związane. Dlatego zachęcam Cię co codziennie odwiedzania i czytania nowych artykułów.

  Jeśli masz pytania - pisz w komentarzach lub mailuj do mnie. Jestem tu by Ci pomóc.

  Polecam