Jeśli prowadzimy swoją stronę internetową, na pewno nie raz i nie dwa – próbowaliśmy sprawdzić na którym miejscu w wyszukiwarce znajduje się nasza strona. Wpisywaliśmy najczęściej używane słowa kluczowe i jakież było nasze zdziwienie a bardziej rozczarowanie, kiedy nie zobaczyliśmy naszej strony nawet na 10 podstronie wyszukiwarki.

Wyszukiwarka internetowa

Jak to możliwe? Przecież odwaliliśmy kawał dobrej roboty i pozycjonowaliśmy naszą stronę? Pozycjonowanie nie jest taką prostą czynnością, dlatego istnieją firmy, które zajmują się tym profesjonalnie i na co dzień. One mogą zapewnić nam nie tylko dobrze dobrane słowa kluczowe, ale także systematyczne sprawdzanie i kontrolowanie miejsca naszej strony w wyszukiwarkach.

Pozycjonowanie to nie tylko słowa kluczowe. To również wygląd i budowa strony, jej popularność w internecie – czyli jak często jest odwiedzana, a także linkowanie do strony i tym samym zwiększanie jej atrakcyjności w internecie. Idealnie jest, gdy słowa kluczowe mamy na różnych podstronach, wtedy wyszukiwarka na poszczególnych pozycjach pokazuje kilka razy naszą stronę, co zwiększa jej atrakcyjność.

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

Najnowsze komentarze

  Warte uwagi

  O blogu

  Masz własną stronę internetową, ale nie masz zbyt wielu odwiedzających? Czas to zmienić. Jesteś w dobrym miejscu, pomogę Ci pozycjonować Twoją stronę www w szybki i optymalny sposób.

  Ten blog jest kopalnią wiedzy o pozycjonowaniu i wszystkim co z tym związane. Dlatego zachęcam Cię co codziennie odwiedzania i czytania nowych artykułów.

  Jeśli masz pytania - pisz w komentarzach lub mailuj do mnie. Jestem tu by Ci pomóc.

  Polecam