Reklama istnieje pod początków ludzkości. Po raz pierwszy przyjęła formę słowną, gdy handlarze na targowiskach przekrzykiwali się, że ich towar jest najlepszy.

E-marketing w biznesie

Później wynaleziono druk, czego skutkiem było pojawienie się pierwszych gazet. Prawdziwy rozwój reklamy przypada na wiek XIX. Oczywiście powodem była rewolucja przemysłowa. Po pierwsze państwa zdecydowały podnieść poziom edukacji. Objawiło się to społecznym spadkiem analfabetyzmu. Dlatego też pojawiało się coraz więcej tytułów prasowych.

W dalszym latach powstało radio, a jeszcze później telewizja. Zapewniły one agencjom reklamowym dotarcie do ogromnych rzeszy ludzi.

Jednakże wszystkie te formy reklamy zostały przebite przez reklamę internetową. Najlepszą z tych reklam jest pozycjonowanie stron, które polega na umieszczeniu strony internetowej na możliwie najwyższej pozycji w wyszukiwarce. Pierwsze miejsce danej strony www na ważna frazę kluczową np. w Google.pl, zapewnia największą liczbę odwiedzin i potencjalnych klientów, jeśli fraza ta jest dobrze dobrana. Każde kolejne miejsce niżej, charakteryzuje się zmniejszoną liczbą odwiedzin i tym samym klientów.

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

Najnowsze komentarze

  Warte uwagi

  O blogu

  Masz własną stronę internetową, ale nie masz zbyt wielu odwiedzających? Czas to zmienić. Jesteś w dobrym miejscu, pomogę Ci pozycjonować Twoją stronę www w szybki i optymalny sposób.

  Ten blog jest kopalnią wiedzy o pozycjonowaniu i wszystkim co z tym związane. Dlatego zachęcam Cię co codziennie odwiedzania i czytania nowych artykułów.

  Jeśli masz pytania - pisz w komentarzach lub mailuj do mnie. Jestem tu by Ci pomóc.

  Polecam