Załóżmy sobie taką sytuację, że chcemy szybko zaistnieć w Internecie. Zrobiliśmy ładną, funkcjonalną stronę internetową i teraz chcemy, by internauci łatwo na nią mogli trafić. Opinie o firmach seoTrzeba wybrać firmę świadczącą usługi SEO. Najprościej jest, wydawać by się mogło, wpisać w wyszukiwarkę frazę – pozycjonowanie stron WWW i wtedy na pierwszych miejscach pojawią się najlepsi specjaliści w branży. Trzeba przyznać, że jest to chyba najlepszy i najprostszy sposób selekcji. Nie sprawdzimy jednak wówczas jakich metod używa nasz potencjalny kontrahent.

Może on bowiem stosować jakieś techniki z repertuaru czarnego SEO. W efekcie nasza strona szybko pójdzie w górę, ale jest też duże ryzyko, że Google ją zbanuje, czyli strona zniknie zupełnie z wyników wyszukiwania. Jeśli już rozważamy jakąś firmę, najlepiej jest poprosić ją o przykład działania, potem zaś skontaktować się z jej klientem i zapytać o to czy dany klient jest zadowolony z usługi, czy strona rzeczywiście została wypozycjonowana na te frazy, których chciał klient.

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

Dodaj komentarz

Najnowsze komentarze

  Warte uwagi

  O blogu

  Masz własną stronę internetową, ale nie masz zbyt wielu odwiedzających? Czas to zmienić. Jesteś w dobrym miejscu, pomogę Ci pozycjonować Twoją stronę www w szybki i optymalny sposób.

  Ten blog jest kopalnią wiedzy o pozycjonowaniu i wszystkim co z tym związane. Dlatego zachęcam Cię co codziennie odwiedzania i czytania nowych artykułów.

  Jeśli masz pytania - pisz w komentarzach lub mailuj do mnie. Jestem tu by Ci pomóc.

  Polecam