Dzięki reklamie i promocji naszego serwisu możemy oczywiście szeroko zaistnieć w internecie, jednak ani reklama, ani żadna promocja nie da nam takiej popularności jak obecność naszej strony w górnych wynikach wyszukiwarek. Co więc zrobić, żeby się tam znaleźć?

Przede wszystkim odnaleźć interesujące nas słowa kluczowe, które wyszukiwarka będzie brać pod uwagę, jeśli będą tożsame z tymi wpisywanymi przez internautę. Ponadto wyszukiwarka może sprawdzać popularność naszej strony i zawartość na niej link populairty, a ponadto jej algorytmy oceniające, wezmą pod uwagę budowę i „wygląd” naszego serwisu.

Najpopularniejsze wyszukiwarki internetowe - Google, Yahoo, Bing

Jednak każda wyszukiwarka jest inna, dlatego musimy znać kryteria każdej z nich by wiedzieć według jakich reguł mamy pozycjonować. Jeśli chcemy żeby strona przynosiła nam wymierne korzyści, musimy zaistnieć w jak najwyższych pozycjach

indeksów wyszukiwarek przez pozycjonowanie i optymalizację strony www. Możemy zapewnić sobie stałe i pierwsze miejsce w wyszukiwarkach bez znaczenia na pozycjonowanie i użyte słowa kluczowe, ale to wiąże się dla nas z dodatkowymi kosztami, które są o wiele wyższe niż profesjonalne pozycjonowanie – mowa o Google AdWords.

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

Najnowsze komentarze

  Warte uwagi

  O blogu

  Masz własną stronę internetową, ale nie masz zbyt wielu odwiedzających? Czas to zmienić. Jesteś w dobrym miejscu, pomogę Ci pozycjonować Twoją stronę www w szybki i optymalny sposób.

  Ten blog jest kopalnią wiedzy o pozycjonowaniu i wszystkim co z tym związane. Dlatego zachęcam Cię co codziennie odwiedzania i czytania nowych artykułów.

  Jeśli masz pytania - pisz w komentarzach lub mailuj do mnie. Jestem tu by Ci pomóc.

  Polecam