Jeśli już doszliśmy do tego etapu, że popularność naszej strony ma dla nas ogromne znaczenie przy pozycjonowaniu jej w indeksach wyszukiwarek, to znaczy, że albo jesteśmy zadowoleni z rezultatów, albo wręcz odwrotnie. Jak zwiększyć popularność naszej strony?

Narzędzie do badania popularności strony www - Google Analytics

Przede wszystkim poprzez zainteresowanie czytelnika treścią, a więc wpisanie tekstu powitalnego i wypozycjonowanie go przez słowa kluczowe. Następnie możemy zwiększać popularność naszej strony przez dłuższy czas spędzany na niej, co też jest kryterium cenowym. Możemy przyciągnąć uwagę specjalistycznymi albo fachowymi artykułami, ciekawą ankietą z nagrodami, albo po prostu dobrze wypromowanymi usługami.

Cokolwiek zrobimy, ważne aby użytkownik nie wychodził od razu z naszego serwisu, a wręcz żeby odwiedził jeszcze parę jego podstron. Czas spędzony na stronie połączony z odpowiednią ilością wejść i odwiedzin, może dać znakomite rezultaty. Wyszukiwarka zacznie nas traktować poważnie i indeksować na coraz wyższych pozycjach.

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

Najnowsze komentarze

  Warte uwagi

  O blogu

  Masz własną stronę internetową, ale nie masz zbyt wielu odwiedzających? Czas to zmienić. Jesteś w dobrym miejscu, pomogę Ci pozycjonować Twoją stronę www w szybki i optymalny sposób.

  Ten blog jest kopalnią wiedzy o pozycjonowaniu i wszystkim co z tym związane. Dlatego zachęcam Cię co codziennie odwiedzania i czytania nowych artykułów.

  Jeśli masz pytania - pisz w komentarzach lub mailuj do mnie. Jestem tu by Ci pomóc.

  Polecam